Přípravný zápas: Dobříš - St.dorost 3:1 (1:0)

Přípravné utkání: 6.2.2016  (hřiště: UMT Dobříš)

Dobříš  – St. dorost      3:1 (1:0)

G: Hofman

Hladký – Štemberk, D.Glgoar, L.Glogar, Hofman  – Bláha, Lípa, Otradovec, Sirotek – Hrubý, T. Glogar

(hokejové střídání: Čejda, Klíma)

Ani v druhém přípravném zápase jsme se nesešli v příliš kompletní sestavě a opět bylo mužstvo doplněno několika mladšími. Od úvodu bylo utkání velmi vyrovnané a bylo jasné, že moc branek padat nebude. Jedinou branku první části vstřelili ve 13.minutě domácí, když se prosadili střelou těsně za hranicí vápna. Několik našich slibných akcí zůstalo nevyužito. V druhém poločase byl obrázek hry podobný, když se opět hrálo většinou ve středu hřiště. V 56.minutě Dobříš podnikla rychlý protiútok a ze situace dva na jednoho vytěžila branku na 2:0. V 61.minutě snížil na 2:1 hlavou F.Hofman, kterého našel přesným centrem z trestného kopu D.Otradovec. Konečnou podobu dostal výsledek v 73.minutě, když Dobříš využila rohový kop – 3:1. Celkově se jednalo o dost vyrovnané utkání, kterému by asi odpovídala remíza. Naším hlavním problémem byl i tentokrát rychlejší přechod dopředu, protože kluci jsou z haly stále zvyklý na kombinaci na malém prostoru a různé stahování míče pod nohu. Nyní, když už to terén povolí, tak bychom měli začít chodit ven a věřím, že se hra bude lepšit.