Příprava: Starší dorostenci podlehli Vlašimi

Přípravné utkání: 5.9.2015 (hřiště: Tatran)

G: Hrubý 2, J.Novák

Sestava:
Hladký – M.Novák, Hofman, Stibor, Vlásek  – Plachý, Lhota, Sirotek, Kouklík – Míka, Hrubý

(hokejové střídání: Lípa, J.Novák, Žirovnický)

Vzhledem k tomu, že se letos krajský přebor hraje na dvě skupiny a není sudý počet týmů, tak na nás i na Vlašim v druhé skupině přišla řada s volným víkendem, čehož jsme využili k sehrání přípravného utkání. Bohužel i přesto, že jsme hráče upozorňovali, že k utkání se musí přistoupit zodpovědně, tak někteří si to vyložili po svém a na zápas přišli v dost špatném stavu … Bylo jasné, že soupeř bude na daleko vyšší úrovni, než dva nováčci, s kterýma jsme dosud hráli. Tento předpoklad se začal naplňovat hned od začátku a hrál se rychlý a důrazný fotbal. Naprosto otevřeně si ovšem musíme přiznat, že hosté byli lepším týmem. Ve 4.minutě přišla jejich první šance, se kterou si ovšem D.Hladký poradil. Stejná situace se opakovala i v 18.minutě. O minutu později už se ovšem měnilo skóre, když střílený centr ze strany jeden z nabíhajících útočníků Vlašimi zblízka umístil do branky – 0:1. V 25.minutě nebezpečná střela D.Míky z dálky. V 33.minutě skvěle vystihl špatnou rozehrávku J.Hrubý, dostal se sám před brankáře a nezaváhal – 1:1. V 36.minutě zbytečný zákrok V.Vláska a hosté z penalty nezaváhali – 1:2. Vstup do druhé části nám opět příliš nevyšel a více ze hry měla Vlašim. V 57.minutě přišla zbytečná ztráta míče F.Stibora a soupeř trestal – 1:3. V 61.minutě několik nešťastných odrazů od našich obránců a bylo to 1:4. V 66.minutě dobře vyřešili situaci 2 na 1 J.Hrubý s J.Novákem a druhý jmenovaný snížil na 2:4. Bohužel v 71.minutě Vlašim odskočila na 2:5, když se prosadila kombinací až do našeho vápna. V 85.minutě poslal D.Hladký dlouhým výkopem do úniku J.Hrubého, ale ten nedokázal přesně zakončit. V 87.minutě dostal výsledek definitivní podobu, když po dobré kombinaci J.Žirovnického s P.Sirotkem přesně zakončoval J.Hrubý – 3:5.