Příprava: Sp.Příbram - Ml.dorost 5:9 (2:6)

Přípravné utkání: 25.7.2013 (hř. Spartak PB, tráva II)

Spartak Příbram – Ml. dorost    5:9 (2:6)

G: Hrubý 6, Míka, Sirotek, Hofman

Sirotek (21.Hron, 41.Novák J.) – Špaček, Hofman, Novák J., Slunečko – Míka, M.Novák, Lhota, Hrubý – Hron, Rataj    střídání: T.Procházka (hokejově)

Druhý přípravný zápas jsme hráli na Spartaku Příbram a opět to bylo za velmi teplého počasí. K dispozici tentokrát bylo 12 lidí, ale bohužel žádný brankář. Podobné problémy jako nás (spíše ještě horší) potkávají i soupeře, který teprve dává dohromady nějaká kádr s kterým by letošní sezónu odehrál. Naším cílem bylo pokusit se navázat na dobrý výkon proti Benešovu, což se nakonec dařilo  jen v určitých momentech utkání. Úvod zápasu patřil jednoznačně domácímu týmu, my jsme nebyli schopní se pořádně pohybovat ani si přesně přihrát. Největší problém nám pak po celý zápas dělala rychlá hra ve středu pole, kde jsme vůbec nestíhali. Prvních dvacet minut byl soupeř jednoznačně lepší, ale v druhé časti první půlky se situace  dramaticky otočila, a na hřišti existovalo prakticky pouze naše mužstvo,  o čemž nejlépe svědčí naše 4 vstřelené branky v rozmezí 30.- 40. minuty. Poločasový stav 2:6. Bohužel to kluci v těchto momentech přepálili a do druhého poločasu už jim nezbylo mnoho sil. Soupeř začal postupně skóre stahovat a na hřišti opět dominovat. Nám v těchto momentech dělal obrovský problém pohyb, a tak jsme všude byli druzí. V 66.minutě byl stav 5:6 a domácí ještě nevyužili několik  šancí. V úplném závěru se ovšem situace opět otočila a závěrečných deset minut přineslo další tři branky v síti Spartaku, což znamenalo konečný výsledek 5:9. Jednoznačnou hvězdou zápasu se stal náš útočník Jan Hrubý, který nastřílel 6 branek! Pochválit musím i všechny tři „brankáře“,  kteří se v utkání prostřídali. Příští zápas sehrajeme na Dobříši, proti kombinovanému mužstvu staršího a mladšího dorostu.

Gólové situace:

4.minuta – 1:0 rychlá akce soupeře středem

10.minuta – 1:1 tr.kop zahrával Hrubý, odražený míč poslal do branky Míka

19.minuta – 1:2 Hrubý sám na brankáře, po výkopu Sirotka (brankář)

21.minuta – 2:2 nedůraz na našem vápně, střela pod břevno

32.minuta – 2:3 Lhota krásná ulice, Hrubý sám na brankáře

38.minuta – 2:4 Hrubý střela pod břevno po přihrávce od Sirotka

39.minuta – 2:5 Hofman dorážka po rohu

40.minuta – 2:6 Sirotek umístěna střela po přihrávce od T.Procházky

48.minuta – 3:6

50.minuta – 4:6

66.minuta – 5:6

71.minuta – 5:7 Hrubý sám na brankáře po pěkné přihrávce do ulice od Lhoty

78.minuta – 5:8 Hrubý sám na brankáře po dlouhém pasu od Hrona

80.minuta – 5:9 Hrubý sám na brankáře