Příprava: Ml.dorost - Mníšek p.Brdy 3:0 (2:0)

28.07.2014 10:12

Přípravné utkání:26.7.2014 (hř. Taverny, Sedlčany)

Ml.dorost – Mníšek pod Brdy   3:0 (2:0)

G: Sirotek, Matoušek, Hrubý

Sestava:
Dřevojan – Slunečko, Hofman, J.Novák, Kejha – Bláha, Matoušek, Hrubý, Sirotek – Procházka, Klíma      střídali hokejově: Mondek, Mašek

V prvním přípravném utkání před novou sezónou jsme se na Tavernách střetli se starším dorostem Mníšku pod Brdy (I.A třída). Pravdou je, že i za nás do utkání zasáhli dva starší dorostenci, protože jinak jsem nebyl schopný dát dohromady dostatečný počet lidí (dovolený, brigády, hasiči atd.), a také dva kluci ze starších žáků. Průběh utkání byl od začátku vcelku jasný, když na hřišti jsme byli lepším týmem a kombinační hrou se nám dařilo držet soupeře daleko od naší branky. Pravdou ovšem je, že jsme si nedokázali z velké převahy (v druhé části se hrálo prakticky pouze na polovině soupeře, s výjimkou několika rychlých brejků v závěru) vytvořit dostatek brankových příležitostí. Spíše se jednalo o akce, které končily někde před vápnem, či nepovedenou finální přihrávkou. Na druhou stranu do několika dobrých šancí jsme se dostali a hlavně je také proměnili.

V 20.minutě L.Matoušek přihrál na T.Procházku, který se ocitl před brankářem téměř sám, ale mířil vedle. V 25.minutě se situace opakovala, ovšem tentokrát dobře zasáhl brankář. V 37.minutě posadil J.Hrubý roh na hlavu F.Hofmana, ale ten mířil nad branku. V 42.minutě se po individuální akci prosadil střelou P.Sirotek – 1:0. Ve 44.minutě J.Novák pěkně počkal s přihrávkou na náběh L.Matouška, pro kterého už potom nebyl problém přehodit vybíhajícího brankáře – 2:0. V 48.minutě L.Matoušek prostrčil míč před velkým vápnem na J.Hrubého a ten zvýšil na 3:0. V 76.minutě pohotově zakončoval levou nohou J.Klíma, ale brankář vyrazil na roh.V 82.minutě vyrazil brankář krásnou střelu L.Matouška. V 85.minutě nastřelil ještě J.Mašek z trestného kopu tyčku.

S předvedeným výkonem jsme byli spokojeni, protože všichni kluci plnili co měli a hlavně na nich byla vidět chuť si po letní pauze zase zahrát. Přesto musím vyzdvihnout výkon L.Matouška a M.Kejhy, kteří k nám přišli před touto sezónou ze žáků. Poděkovat ještě chci na závěr i klukům ze staršího dorostu a starších žáků, že nás přišli doplnit.    

Zpět

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.