Příprava: Ml.dorost - Milevsko 3:1 (2:0)

Přípravné utkání: 4.8.2013 (hř. Taverny, Sedlčany)

Ml.dorost – Milevsko   3:1 (2:0)

G: T. Procházka, Hrubý, M.Procházka

Dřevojan – Míka, Hofman, Novák J., Štemberk – Špaček, Květ, M.Procházka, T.Procházka – Hrubý, Jankovský      střídali hokejově: Krotil, Pešek, Matoušek

Poslední ostrý zápas před vstupem do nové sezóny krajského přeboru dorostu jsme odehráli proti Milevsku. Utkání se hrálo za nesnesitelného vedra, a tak v druhé části už se ani jeden z týmů nebyl schopný donutit k pořádnému pohybu. V utkání jsme byli výrazně lepším mužstvem a dokázali jsme si vytvořit mnoho brankových příležitostí, ale bohužel v zakončení se nedařilo. Celkově je ovšem náš výkon určitě potřeba hodnotit kladně, protože kluci se snažili o kombinační hru, která by měla být naší největší zbraní. Při nedostatku hráčů nám vypomohl také L.Matoušek ze žáků a svojí premiéru za dorost zvládl velmi dobře. Naším nejlepším hráčem byl tentokrát R.Květ, který ale bude převážně hrát na střídavý start za 1.FK Příbram.

8.minuta – T.Procházka nadvakrát procpal zblízka míč do branky 1:0

20.minuta – nebezpečná střela Milevska nad

21.minuta – Hrubý podél brankáře po přihrávce od M.Procházky 2:0

35.minuta – Květ postupoval na branku, přihrál Jankovským a ten v jasné šanci nedal

36.minuta – Jankovský sám před brankářem, ale nedal

37.minuta – Květ připravil Jankovským další šanci, ale ten opět neproměnil

42.minuta – chyba Krotila, přihrávka před naší branku, Milevsko střela vedle

56.minuta – pěkná kombinace Hrubý-Květ => střela vedle

60.minuta – Krotil výborný obranný zásah, skluzem zablokovaný samostatný nájezd

65.minuta – tvrdá střela Květa, gólman vyrazil

66.minuta – T.Procházka se uvolnil u lajny, našel přihrávkou pod sebe M.Procházku, střela z vápna 3:0

68.minuta – obrovská chyba Hofmana ve vápně 3:1