Přípravné utkání: 1.8.2013 (hř. Dobříš, tráva)

MFK Dobříš (st.+ml.) – Ml. dorost    2:2 (1:2)

G: Míka, M.Procházka

Sestava:
Dřevojan – Hofman, Krotil, Novák J., Štemberk – Špaček, Lhota, M.Procházka, T.Procházka – Hrubý, Míka

Ve čtvrtek 1.srpna jsme na Dobříši odehráli těžký přátelský zápas, v kterém proti nám nastoupilo i několik starších dorostenců. Opět se hrálo ve velkém vedru a k dispozici jsme neměli žádného náhradníka. Úvod zápasu patřil jednoznačně domácím, kteří využívali rychlostní a fyzickou převahu. Postupem času se ale hra vyrovnávala a v závěru poločasu jsme Dobříš fotbalově přehrávali. Bohužel hned od začátku druhé části jsme naprosto přestali stíhat a došli nám síly. Hrálo se prakticky pouze na naší polovině a my jsme zahrozili pouze z několika rychlých protiútoků. Nejlepšími našimi hráči byli F.Hofman a M.Procházka.

4.minuta – hráč Dobříše posílá vysoký míč před branku, ale zapadne pod břevno 1:0

12.minuta – Lhota zahrává trestný kop, Míka uklízí odražený míč do branky 1:1

15.minuta – Míka postupuje sám na branku, ale nedal

19.minuta – kombinace Lhota a M.Procházka => tečovaná střela z 20m 1:2

23.minuta – Lhota uvolnil Hrubého, ten šel sám ale nedal

35.minuta – střelu M.Procházky brankář vyrazil na roh

48.minuta – Krotil vykopl z lajny míč mířící do naší branky (po rohu)

50.minuta – pěkná kombinace T.Procházka-Hrubý => sám na brankáře, ale klička do úhlu a střela do tyče

62.minuta – hráč Dobříše prošel zleva a střelou k tyči 2:2

77.minuta – hráč Dobříše prošel přes tři naše hráče, ale F.Dřevojan skvělý zákrok

79.minuta – Špaček  vykopl z lajny míč mířící do branky (po rohu)