Př.utkání: Ml.dorost - Dubl.-Sedl."B" 8:3

29.08.2014 13:37

Přátelské utkání: 28.8.2014 (hř. Dublovice)

Ml.dorost – Dublovice-Sedlčany „B“    8:3 (4:0)

G: Lhota 4, Procházka, Mašek, Hrubý, Klíma

/za hosty: Demen 2, Míka/

Sestava ml.dorost:
Žirovnický (v brance se ještě vystřídali: Jonuzi, Souček, Kejha) – Kejha, Počepický, Mašek, Šach –  Klíma, Lhota, Hrubý, Plachý – Souček, T.Procházka (Jonuzi)

Sestava Dubl.-Sedl.“B“:
Dřevojan, P.Procházka, Nejedlý, Kopka, J.Novák, Míka, Křížek, Kovárna, Pešek, Vlk, Vybíral, Demen

Ve čtvrtek 28.8. jsme odehráli na hřišti v Dublovicích přátelský zápas s naším „béčkem“: dorostem Dublovice-Sedlčany „B“. Utkání bylo poslední přípravou na vstup tohoto mužstva do okresního přeboru (v neděli doma s Březnicí). Možnost přijít si zahrát měli všichni hráči z kádru mladšího dorostu, protože utkání  nahrazovalo středeční trénink. Nakonec se nás sešlo 15 a domácích pouze 9. Tento fakt se dal očekávat, ale vůbec nebyl na škodu, protože když to přeženu, tak se do určité míry jedná o jedno družstvo. Mladších dorostenců máme relativně hodně, tak někteří kluci budou nastupovat i za toto „béčko“. Nakonec za domácí šel chytat F.Dřevojan a dále hráli V.Křížek a L.Kovárna. Prvních 25 minut bylo docela vyrovnaných, ale postupně se začala projevovat fyzická i technická převaha mladšího dorostu, který hraje krajský přebor. Skóre začalo s postupujícím časem narůstat a utkání mohlo skončit i daleko větším rozdílem, ale tempo postupně opadlo z obou dvou stran. Po utkání jsme se dohodli, že až na brankáře zůstane stejný kádr „béčka“ i na nedělní první mistrák, s tím že zde existuje varianta, že bude ještě podle potřeby někdo přidán do nominace.    

Na závěr ještě jednou připomínám, že jít hrát za „béčko“ není žádná ostuda a naopak to pro kluky může být někdy lepší, než sedět v krajském přeboru na lavičce, případně si chvíli zahrát, ale vůbec nestíhat.

Zpět

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.