Ml.dorost - Kutná Hora 7:0 (5:0)

16.03.2015 08:46

17.kolo KPMD, neděle 15.3.2015, Sedlčany

Ml.dorost – Kutná Hora      7:0 (5:0)
G:
Procházka 3, Glogar 2, Jonuzi, Souček

Sestava:
Dřevojan – Počepický, Čipera, Mašek, Vlásek (41.Souček) – Hrubý, Lhota (41.Křížek), Jonuzi, Žirovnický – Procházka, Glogar (30.Klíma)

Stejně jako na podzim, tak i tentokrát soupeř z Kutné Hory ukázal, že bude patřit k nejslabším celkům v soutěži. Aby toho nebylo málo, tak přijel pouze s 10 hráči, z čehož ještě tři byli věkem starší žáci. Okamžitě od první minuty jsme se tak usadili na polovině hostů a snažili se o vstřelení branky. První gól přišel už ve 2.minutě, když se tečovanou střelou prosadil T.Procházka – 1:0. V 9.minutě zvýšil na 2:0 T.Glogar, který si pěkně míč do zakončení navedl a pak neméně hezkou střelou na zadní tyč rozvlnil síť. Prakticky rozhodnuto už bylo v 11.minutě, kdy po pěkné kombinaci mezi J.Hrubým a T.Procházkou, dával opět T.Glogar do prázdné branky – 3:0. V 15.minutě naši hráči podlehli pocitu, že se nemůže nic stát a nechali hosty projít do velké šance, kterou dobře zneškodnil F.Dřevojan. Ovšem hned v 18.minutě zatáhl pěkně po lajně míč J.Žirovnický, obhodil si bránícího hráče a přesnou přihrávkou nabídl branku pro J.Jonuziho – 4:0. V 20.minutě podnikl skvělé sólo V.Vlásek, na vápně si míč narazil s T.Glogarem, ale zakončení levou nohou skončilo pouze na břevně. V 30.minutě musel bohužel vystřídat T.Glogar, který stejně jako na Dobříši utrpěl tvrdý úder od brankáře na hlavu a na hřišti ho nahradil J.Klíma. Poslední branku v první části potom v 32.minutě vstřelil opět náš nejlepší střelec T.Procházka.

O poločase jsme vystřídali i zbývající dva náhradníky, takže na hřiště šel V.Křížek místo J.Lhoty a V.Vláska nahradil T.Souček. Druhá část začala naším obrovským náporem a hned ve 42.minutě přišel obrovský závar před hostující brankou. Nejdříve v jasné šanci neuspěl T.Souček, ale akce pokračovala a k několika dorážkám v jasných pozicích se dostal náš kapitán J.Hrubý, který ovšem také brankáře neprostřelil. V dalších minutách jsme sice byli stále jasně lepším a aktivnějším týmem, ale už se nedařilo vytvářet dobré střelecké příležitosti. Kluci už po několikáté letos podlehli uspokojení a nedonutili se proti slabšímu soupeři stále hrát rychle a týmově. Postupně začínal každý sólovat a hra ztratila na tempu. Až v 63.minutě přišel krásný pas T.Čipery na T.Procházku, který dovršil hattrick a zvýšil na 6:0. Konečnou podobu dostal výsledek v 74.minutě, kdy T.Procházka předložil míč před prázdnou branku a T.Souček nemohl netrefit – 7:0.

Utkání tak skončilo naším jasným vítězstvím, které ovšem mělo být daleko vyšší, kdyby kluci nepřestali hrát a ukázali větší chuť si zahrát pěkný fotbal a vstřelit hodně branek. Nejlepší výkony v utkání podali T.Procházka, T.Glogar a zápas se podařil více než obvykle i V.Vláskovi. Příště hrajeme v sobotu 21.3.2015 v Nymburce.

Zpět

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.