11.Mistrovské utkání: 20.10.2013 (hř. Tatran)

Ml.dorost - Kunice     0:2 (0:1)

G: - - -

Sestava:
Dřevojan – Hofman, M.Novák, J.Novák (41. Lhota), Štemberk (41.Slunečko) – Špaček (41.T.Procházka), Lípa, Květ, M.Procházka – Rataj (55.Hrubý), Míka (65.Krotil)

Na domácím hřišti jsme tentokrát hostili celek Kunic. Soupeř přijel bez tří stabilních obránců. čehož jsme samozřejmě chtěli využít a vybojovat tři body. Hned od úvodu zápasu jsme soupeře začali jasně přehrávat a vytvářet si jednu šanci za druhou. Příležitostí bylo takové množství, že zde nemá význam ani přesně vypisovat, kdo a v jakých minutách. Podstatné je, že jsme opět totálně selhali v koncovce, protože ani ty nejvyloženější šance neskončily brankou. Naopak soupeř se z ojedinělého brejku dostal v 21.minutě do vedení 0:1. Obraz hry to ovšem vůbec nezměnilo a stále se hrálo prakticky pouze na polovině soupeře. Jediný co se dalo klukům vytknout, tak byly pasáže hry, kdy příliš neběhali a hráli s malým nasazením. Druhý poločas probíhal v podobném duchu jako první, i když je pravda, že s přibývajícím časem narůstala nervozita a přes dobře organizovanou obranu Kunic už jsme si nevytvářeli tolik příležitostí. Vstřelit branku nám v tomto utkání nebylo prostě souzeno a soupeř ještě v závěru zvýšil na 0:2. Utkání se hodnotí velmi špatně, protože na jednu stranu musím všechny kluky pochválit za dobrý výkon, kterým jsme soupeře prakticky celý zápas přehrávali a vytvořili si nespočet brankových příležitostí. Na druhou stranu je tu ovšem velmi krutý výsledek, protože Kunice se dostali k naší brance za celý zápas třikrát a povedlo se jim z toho vstřelit dvě branky… Zmínit musím ještě skvělý výkon J.Hrubého za starší dorost, kde se mu podařilo vstřelit 4 branky a přidal k tomu ještě jednu asistenci!