12.Mistrovské utkání: 25.10.2014 (hř. Tatran)

Ml.dorost – Hořovicko   3:1 (0:0)

G: Procházka 3

Sestava:
Dřevojan – Vlásek, Čipera, Mašek, Novák –  Žirovnický, Matoušek, Jonuzi (55.Kejha), Klíma – Souček (50.Lhota), Procházka

V 12.kole nás čekalo utkání s Hořovickem, které patří k tomu lepšímu co soutěž nabízí. Od úvodu se začaly naplňovat předpoklady, že se bude jednat o vyrovnané utkání, v kterém příliš branek nepadne. První část přinesla prakticky pouze jedinou vážnou situaci, když domácí T.Procházka neproměnil nájezd po pěkném pasu od L.Matouška. Zkraje druhého poločasu došlo v našem mužstvu k dvojitému střídání a nedlouho poté začaly padat i branky. Nejdříve v 56.minutě domácí kanonýr T.Procházka využil ideální přihrávky od M.Kejhy a střelou zblízka na zadní tyč nás poslal do vedení – 1:0. 60.minuta přinesla obrovský závar před naší brankou a soupeř měl během pár vteřin snad pět brankových příležitostí, ale naštěstí se mu nepodařilo míč procpat až do branky! V 64.minutě T.Procházka zvýšil na 2:0, když tentokrát už nabídku na samostatný nájezd od L.Matouška dokázal využít – 2:0. Bohužel hned o minutu později soupeř dorážkou zblízka snížil na 2:1. V 74.minutě to byl ovšem znovu T.Procházka, který po dlouhém nákopu J.Lhoty završil svůj hattrick a upravil na konečných 3:1. V závěru už na hřišti došlo jen k několika zbytečným strkanicím a tvrdším zákrokům. Zápas byl pro nás velmi těžký, protože soupeř ukázal svojí kvalitu a hlavně mnoho z našich kluků muselo opět nejdříve nastoupit za starší dorost. Pochvalu si zaslouží všichni za výkon a ještě větší Ti, kteří zvládli nastoupit v obou dvou zápasech.