Kunice - Ml.dorost 2:0 (2:0)

19.05.2014 11:39

26.Mistrovské utkání: 17.5.2014 (hř. Kunice - II)

Kunice – Ml.dorost 2:0 (2:0)

G: --

Sestava:
Jankovský – Vlásek, Květ (41.J.Novák), Krotil (24.M.Novák), Štemberk – Hrubý, Lhota, Stibor (41.Slunečko),  Míka (68.Lípa) – Hron, Rataj (41.T.Procházka)

V 26.kole krajského přeboru mladšího dorostu jsme hráli v Kunicích. Dlouho dopředu jsme se snažili se soupeřem domluvit na změně termínu, protože jsme věděli, že jinak nám hrozí velké komplikace. Bohužel hrát se muselo nakonec v původním termínu, protože domácí veškeré naše návrhy odmítli a vůbec neprojevili snahu nám vyhovět. Tento fakt nakonec ovlivnil hlavně důležité utkání staršího dorostu, kde musel nastoupit velký počet mladších, a tím pádem vlastně i náš zápas (někteří už za nás vůbec nešli hrát a několik pouze část). Narozdíl od podzimního zápasu tentokrát Kunice nastoupili v daleko kompletnější sestavě a hrálo se úplně jiné utkání (na podzim jsme byli celý zápas jasně lepší, ale neproměňovali jsme příležitosti – prohra 0:2). Od úvodu byl domácí celek aktivnější a na velmi podmáčeném terénu nám dělal obrovské problémy jeho pohyb. Prvních dvacet minut jsme prakticky se soupeřem vůbec nestíhali běhat a reagovat na časté náběhy. Na druhou stranu je pravda, že žádná vyložená šance z toho nevznikla. Naopak na druhé straně jsme mohli udeřit my, když se v dobré příležitosti ocitl J.Rataj, ale neproměnil. V 24.minutě musel pro zranění (náraz do zábradlí, které je nebezpečně blízko!) vystřídat V.Krotil. Domácí se vedení ujali v 28.minutě, kdy jim vedoucí branku prakticky daroval J.Jankovský, který neudržel v náručí míč po střele ze strany a doslova si ho „hodil“ do branky – 0:1. V 30.minutě pěkně prošel F.Hron, nacentroval pod sebe, kde bohužel dobíhající J.Lhota nedokázal na dlouhou nohu lepší usměrnit míč směrem na branku. V 34.minutě přišla rychlá kombinační akce Kunic, zakončená centrem ze strany na neobsazené nabíhající hráče a druhý gól – 0:2. V 38.minutě opět osvědčil M.Novák, že ví jak se orientovat ve vápně při rohových kopech, ale jeho hlavička skončila těsně nad.

Druhá část přinesla z naší strany zlepšený výkon, na čemž samozřejmě měl podíl i fakt, že domácí první poločas přepálili. Stejně jako v Rakovníce, tak i zde jsme si dokázali vytvořit mnoho šancí, ale selhali jsme v koncovce. V 52.minutě se v obrovské šanci ocitl F.Hron, který přehazoval brankáře, ale bohužel těsně vedle. V 54.minutě perfektní únik D.Míky po lajně, přihrávka pod sebe na F.Hrona, který ovšem zakončil nedůrazně jen do gólmana. V 55.minutě se ve vápně s míčem u nohy ocitl volný J.Lhota, ale slabou  střelu levou brankář zlikvidoval. V 63.minutě zahrozili domácí, když z vyložené příležitosti útočník mířil nad. V 65.minutě se ocitl zcela sám před brankářem J.Hrubý, ale i jeho zakončení brankář vyrazil na roh. V závěrečných minutách síly došli i našim klukům a utkání už se vlastně jen dohrávalo, protože ani jeden z celků si nevytvořil závěrečný tlak. I když ze začátku se zdálo, že soupeř nás jasně přejede a utkání bude jednostranné, tak nakonec se jednalo o celkem vyrovnané utkání, v kterém jsme si dokázali vytvořit více příležitostí než domácí celek. Bohužel opět se vrátily velké problémy s koncovkou a bez gólů se prostě nevyhrává. Z jednotlivců bych tentokrát nejvíce ocenil povedený výkon V.Vláska, který odehrál svůj nejlepší zápas v této sezóně. Samozřejmě, že pochválit musím také všechny, kteří pomáhali staršímu dorostu, protože jeho výsledky jsou prioritní.   

Zpět

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.