Hořovicko - Ml.dorost 2:1 (1:0)

08.06.2014 22:21

29.Mistrovské utkání: 7.6.2014 (hř. Hořovice)

Hořovicko – Ml.dorost 2:1 (1:0)

G: T.Procházka

ŽK: T.Procházka, Štemberk, Hrubý, Květ

Sestava:
Dřevojan – J.Novák, M.Novák, Květ, Štemberk – Vlásek (51.Sirotek), M.Procházka, Lhota, Hrubý - T.Procházka, Hron (41.Hofman)

 

K poslednímu zápasu této sezóny na hřišti soupeře jsme odjeli do Hořovic (hrálo se velkého vedra) a podle tabulky se mělo jednat o vyrovnané utkání, v kterém jsme ovšem byli mírným favoritem. Bohužel se nám herně příliš nepodařilo navázat na výborný výkon z Čáslavi, a tak ani konečný výsledek není dobrý. Komplikace začaly už den před zápasem, protože místo toho abych vybíral, kdo se nevejde do nominace, tak jsem byl nakonec vůbec rád, že jsem měl 11 lidí (bez těch co patří už letos do kádru starších).

Vstup do utkání jsme ovšem měli skvělý a domácí jsme prvních deset minut prakticky nepustili na naší polovinu. V 5.minutě se navíc do dobře šance natlačil T.Procházka, když vystihl domácí rozehrávku, ale brankář dobře zasáhl. V 10.minutě jsme ovšem Hořovicím nabídli zbytečný trestný kop z nebezpečné pozice, který sice F.Dřevojan zlikvidoval, ale od této chvíle přebralo domácí mužstvo iniciativu a bylo o mnoho aktivnější a nebezpečnější. V 12.minutě hrubě chyboval v rozehrávce F.Dřevojan, ale domácí útočník naštěstí branku netrefil. V 29.minutě jsme podnikli ojedinělý brejk – F.Hron zatáhl míč ke koncové čáře a přesnou přihrávkou pod sebe na vápno vybídl R.Květa ke skórování, jenže jeho technická střela skončila na tyči. O dvě minuty později ještě J.Hrubý nedokázal využít pěkné kolmice od J.Lhoty. V 33.minutě jsme už po několikáté nedokázali včas zkrátit hřiště, nechali jsme domácím příliš místa k rozjetí kombinace a výsledkem byl vedoucí gól, který padl prakticky až z malého vápna (série přihrávek a náběhů) – 0:1.

Druhá část začala dobrou příležitostí T.Procházky, z které byl nakonec jen roh. V 52.minutě se nepochopitelně rozevřel celý střed našeho hřiště a domácí hráč postupoval zcela sám na našeho brankáře, ale naštěstí zakončil vedle. V 60.minutě jsme dokázali vyrovnat, když nejdříve vy vyložené šanci selhal J.Hrubý, ale T.Procházka dokázal odražený míč pohotově poslat k tyči – 1:1. Bohužel v závěrečné desetiminutovce se naší hráči začali více věnovat nepřesným výrokům rozhodčích a různým diskuzím, z čehož pramenilo několik zbytečných žlutých karet a v samém závěru i vítězný gól domácího celku. Běžel už nastavený čas, když rozhodčí nařídil za „kecy“ R.Květa u půlící čáry trestný kop. Domácí poslali do vápna dlouhý míč, došlo tam k několika odrazům a sporným situacím a nakonec padl i vítězný gól domácího celku – 1:2. Bohužel se nám nepodařilo zužitkovat úvodní tlak a postupně jsme hru přenechávali spíš domácímu celku, který toho využil a závěru získal všechny tři body.  

Zpět

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.