Dublovice/Sedlčany “B“ – Narysov 8:2 (5:0)

10.Mistrovské utkání: 1.10.2014 (hř. Dublovice)

Dublovice/Sedlčany “B“ – Narysov    8:2 (5:0)

G: J.Novák 2, Plachý 2, Pešek, Kopka, Vlk, Míka

Sestava:
Míka – Nejedlý, P.Procházka, Kopka, Delijannis – Plachý, J.Novák, Jonuzi, Pešek  – Demen, Souček

Střídali hokejově: Vlk, Vybíral

Po úvodních zmatcích a problémech (nepřišel brankář, muselo se jít pro dresy, hráč se musel vracet domu pro registraci, muselo se dojet pro brankářské rukavice,…) jsme prakticky bez rozcvičení nastoupili k poslednímu podzimnímu zápasu. Soupeř z Narysova přijel tentokrát v dost pozměněné sestavě, což se dalo říci i o našem týmu. Ovšem hned úvod naznačil, že větší problém to bude pro hosty, protože jsme se okamžitě usadili u jejich branky a hned v 2.minutě jsme se dostali do vedení. Celý první poločas se prakticky hrál pouze na polovině Narysova a bylo jen otázkou, o kolik branek o půli povedeme. Nakonec se skóre po 45 minutách zastavilo na 5:0, a to i přesto, že jsme mnoho dobrých šancí a pěkně rozehraných situací nevyužili. Bohužel hráči se tímto stavem uspokojili a do druhé části nastoupili zcela nekoncentrovaně, a to i přesto, že jsem je o přestávce nabádal, aby si poslední poločas před zimou užili. Zbytečně jsme se přizpůsobili „nakopávání“ soupeře a ze hřiště se zcela vytratil fotbal. Hostům se dokonce podařilo vstřelit hned z kraje dvě branky a zdálo se, že s tímto přístupem se ještě budeme bát o výsledek.  Potom naštěstí kluci zase přidali a dalšími třemi brankami upravili na konečných 8:2. Z jednotlivců bych tentokrát nejvíce ocenil D.Míku, který byl ochotný odchytat první poločas, J.Jonuziho a J.Plachého.

Po podzimní části sezóny máme 21 bodů, což je stejně jako Březnice, s kterou se dělíme o průběžné druhé místo. Soutěž vede Višňová, která prohrála pouze v Dublovicích a jinak si připsala devět výher (27 bodů).