Narysov - Dublovice/Sedlčany “B“ 3:6 (0:3)

02.10.2014 13:41

5.Mistrovské utkání: 28.9.2014 (hř. Narysov)

Narysov - Dublovice/Sedlčany “B“  3:6 (0:3)

G: J.Novák 3, Lhota, T.Procházka, Míka  

Sestava:
Chalupecký – Vlásek, P.Procházka, Lhota, Kopka – Vybíral, Klíma, Míka, Kejha – J.Novák, T.Procházka  

střídal hokejově: Jankovský

Ke svému pátému zápasu v sezóně „béčko“ nastoupilo v Narysově, který v minulém kole nečekaně remizoval s nejlepším týmem soutěže, což je Višňová (nakonec prohra 0:3 kontumačně, viz zápis STK z 30.9.2014).

V naší sestavě tentokrát chybělo několik stabilních hráčů, které museli nahradit mladší dorostenci ze Sedlčan. Hned od úvodu zápasu se hrál velmi rychlý a bojovný fotbal, který přinášel mnoho šancí na obou dvou stranách. Popravdě řečeno soupeř nás zaskočil a klidně mohl v úvodu jít do několika brankového vedení. V dalším průběhu se ovšem začala ukazovat kvalita některých našich hráčů a postupně se hra více stěhovala před domácí branku. První dvě branky vstřelil J.Novák po chybách obrany Narysova a třetí přidal D.Míka dalekonosnou střelou. Počasový stav 0:3 platil hlavně díky dobrému výkonu našeho brankáře A.Chalupeckého a několika momentům, kdy domácí v jasné šanci netrefili ani branku. Na druhou stranu i my jsme zahodili ještě několik situací, které volaly po brance.
Do druhé půle jsme  po hráčích chtěli hlavně výrazné zlepšení rozehrávky, protože když jsme se uchýlili k dlouhým nákopům, tak jsme většinu soubojů prohráli a soupeř nás dostával pod tlak. Začátek druhé půle přinesl náš výrazně zlepšený výkon, který jsme korunovali brzkou brankou na 0:4. Domácí hráči ovšem neubírali na aktivitě, za kterou byli odměnění snížením na 1:4. V dalších minutách se na hřišti přeci jen začal ukazovat i rozdíl ve fyzické kondici a ve hře Narysova vznikaly trhliny, které se nám ovšem příliš nedařilo trestat. V závěru se ještě oba týmy prosadili dvakrát a utkání skončilo naší výhrou 3:6.

Domácí předvedli velmi dobrý výkon, který ovšem ve světle událostí ze zápasu ve Višňové trochu vyvolává otazníky. Na druhou stranu je potřeba říci, že tento rychlý, bojovný a důrazný fotbal byl dobrý pro oba dva týmy.

Zpět

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.