Višňová - Dublovice/Sedlčany “B“ 4:3 (2:1)

2.Mistrovské utkání: 6.9.2014 (hř. Višňová)

Višňová – Dublovice/Sedlčany “B“ 4:3 (3:1)

G: Hrubý 3

Sestava:
Jankovský – Nejedlý, P.Procházka, Pešek, Kopka – Vybíral, Žirovnický, Míka, Klíma – Hrubý, Demen   střídal: Křížek

Druhý zápas sezóny jsme hráli na půdě pravděpodobně největšího favorita letošního ročníku Višňové. Bohužel i přesto, že utkání nekolidovalo se zápasem Sedlčan, tak byl velký problém do poslední chvíle vůbec sehnat dostatečný počet lidí. Nakonec jsme odjeli s 12 hráči, což se ukázalo jako velmi málo.

Prvních deset minut přineslo vyrovnaný boj, když se oba dva týmy spíše teprve oťukávali. Tuto úvodní pasáž jsme uzavřeli vedoucí brankou, když se chytrým lobem prosadil J.Hrubý. Ve zbytku první půle ovšem výrazně dominovalo domácí družstvo a do přestávky otočilo na 3:1. Popravdě si ale musíme přiznat, že stav mohl být pro nás ještě daleko horší, protože domácí, ať už svojí nešikovností, nebo v několika případech díky skvělému J.Jankovskému, neproměnili ještě dalších několik jasných brankových příležitostí.

V druhé půlce jsme se chtěli více zaměřit na poctivou defenzívu a následně rozehrávkou od zadu si zkusit počkat na nějakou mezeru ve hře domácích. Viditelné zlepšení v naší hře určitě přišlo a celkem brzy jsme snížili dalším gólem J.Hrubého na 3:2. Domácím se ovšem brzy podařilo odpovědět brankou na 4:2. Do konce ještě zbývalo asi deset minut, když se do další šance prodral J.Hrubý a opět se nemýlil – 4:3. Nutno říci, že v tuto chvíli už několik našich kluků hrálo s velkým sebezapřením, protože byli zraněni a někteří velmi vyčerpáni. Z tohoto důvodu se nám ani nepodařilo vyvinout žádný závěrečný tlak a Višňová si pohlídala těsný náskok.

Domácí tým zvítězil naprosto zaslouženě, protože předvedl velmi dobrý týmový výkon, a hlavně zásluhou výborných náběhů a přihrávek do ulic nás přehrál. Na druhou stranu pochválit musím i náš tým, protože se nevzdával a dokud to síly ještě trochu dovolovaly, tak se snažil s výsledkem něco udělat. Celkově se ovšem jednalo o nadprůměrný zápas okresního přeboru, k čemuž samozřejmě přispěl fakt, že za oba dva týmy nastoupilo několik kluků hrajících i krajský přebor (z Višňové na střídavý start a od nás v rámci „spojeného týmu“).

Příští utkání se hraje v neděli 14.9.2014 od 10:15 hod v Dublovicích s D.Dušníky.