Příprava: Sp.Příbram - Ml.dorost 3:2 (2:0)

Přípravné utkání: 27.2.2014 (hř. Spartak PB, UMT)

Spartak Příbram – Ml.dorost    3:2 (2:0)

G: M.Procházka, Slunečko

Sestava:
Dřevojan – Vlásek, M.Novák, J.Novák – T.Procházka, Lhota, M.Procházka, Slunečko – Rataj, Hron       střídání: Vlk, Pešek, Žirovnický (hokejově)

Bohužel ani třetí přípravný zápase se nám příliš nepovedl. Přestože po zlepšeném výkonu v druhém poločase v Příbrami a těžkém utkání v Sedlci, jsme očekávali ještě lepší výkon. Za soupeřem, kterým byl znova Spartak Příbram, jsme zaostávali hlavně v bojovnosti a rychlosti a bohužel někteří hráči výrazně i v práci s míčem. Celkově bych to zhodnotil, že soupeř se na fotbal daleko víc soustředil a na jeho hře byl vidět zájem, což se bohužel u výkonu mnoha našich hráčů říct nedá a pokud chceme příští týden sehrát důstojně první mistrovské utkání v Neratovicích, tak se přístup kluků musí hodně změnit. Celkem jsme měli k dispozici 14 hráčů a rozhodli jsme se opět vyzkoušet rozestavení 3-4-3. Utkání nám ovšem ukázalo, že se současným kádrem (kdy nám několik nejlepších hráčů hraje za starší) zřejmě nebudeme tuto variantu moci hrát, protože jsme měli velké problémy s rozehrávkou, ale i na druhou stranu s bráněním, kde se nedaří, aby měl každý důkladně obsazeného svého hráče a dochází k přečíslení. Samotný průběh utkání byl jinak velmi podobný tomu, které jsme se stejným soupeřem odehráli před čtrnácti dny a stejný byl i výsledek. Spartak opět přepálil tempo a hra se tedy vyrovnávala postupem času. Nutno ovšem podotknout, že v obou dvou zápasech si tímto přepáleným začátkem dokázal vytvořit rozhodující náskok. Z jednotlivců musím zmínit výkon F.Dřevojana, který nás několika dobrými zákroky držel ve hře až do poslední minuty. Postupně se k dobrému výkonu rozehráli také M.Procházka a F.Hron. Největším překvapením, a to v pozitivním směru, byl pro nás výkon J.Žirovnického (r.99), který si to byl za dorost zkusit poprvé a na hřišti patřil v našem týmu rozhodně k tomu nejlepšímu.

1.minuta – hned první naše akce skončila střelou do břevna!

3.minuta – F.Hron zatáhl zprava, dal pod sebe na J.Jankovského a ten střílel vedle

4.minuta – V.Vlásek šílená chyba, kterou hasil faulem na červenou kartu (byl poslední)

6.minuta – šílená chyba J.Novák, V.Vlásek zachraňoval na hranici vápna faule na červenou kartu, nařízen trestný kop, F.Dřevojan výborný zákrok

13.minuta – střela M.Procházky z 20 m vedle

21.minuta – 1:0 po centru do vápna z levé strany přes J.Nováka

26.minuta – chyba J.Lhoty, Dřevojan výborný zákrok

30.minuta –  2:0 po rohu, J.Lhota odběhl od svého hráče a ten nehlídán skóroval

44.minuta –  3:0 akce po levé straně přes J.Rataje, špatná spolupráce zálohy a obrany

46.minuta –  3:1 pohotová dorážka po rohu od M.Procházky

52.minuta – J.Jankovský vystřelil do tyče

65.minuta – 3:2, centr Vláska a pěkná střela L.Slunečka

72.minuta – J.Novák nastřelil břevno

77.minuta – F.Hron tvrdá střela do břevna po individuální akci

80.minuta – dvě velké šance domácích, F.Dřevojan zneškodnil