Příprava: Postupně zlepšující se výkon přinesl výhru st.dorostu nad Dobříší

Přípravné utkání: 15.8.2015 (hřiště: Dobříš - tráva)

G: Sirotek, Glogar

Sestava:
Dřevojan – Štemberk, Hofman, Lípa, Vlásek  – J.Novák, Otradovec, Sirotek, Procházka – Stibor, Glogar

(hokejové střídání: Lhota)

V posledním přípravném zápase staršího dorostu před startem krajského přeboru jsme hráli na Dobříši. Bohužel ani tentokrát jsme neměli k dispozici kompletní kádr, a tak se v utkání pravidelně točilo 12 hráčů. Úvod utkání nám vůbec nevyšel (páteční večerní návštěva poutě udělala s některými hráči své…) a soupeř se velmi jednoduše dostával do vyložených brankových příležitostí. V 20.minutě mohl být stav klidně 6:2 pro domácí, když z naší strany měl obě dvě nevyužité šance T. Glogar. V 25.minutě už se skóre poprvé měnilo, když se Dobříš prokombinovala až před naše vápno a střelou k tyči se ujala vedení – 1:0. Odpověď na sebe naštěstí nenechala dlouho čekat a v 31.minutě srovnal P. Sirotek na 1:1 (akci začali T.Glogar a V.Lípa). V těchto chvílích se hra začala vyrovnávat a spíše jsme měli mírně navrch. V druhé části už jsme byli jasně lepším týmem a zdálo se, že je pouze otázkou času, kdy se nám podaří přidat další branku.  Bohužel většina našich akcích končila na nepřesné finální přihrávce nebo na špatně zvoleném řešení v koncovce. Dobříš prakticky naší bránu v druhé části neohrozila. Naše největší šance neproměnili Stibor, Glogar, Lípa a Sirotek. Když už se zdálo, že utkání skončí remízou, tak dobře prošel po levé straně J.Lhota, připravil míč před branku na nabíhajícího T.Glogara a ten v 88.minutě rozhodl o naší výhře 2:1.