Příprava: Ml.dorost nezvládl druhý poločas s Vlašimí

Přípravné utkání: 5.9.2015 (hřiště: Tatran)

Ml.dorost - Vlašim      0:5 (0:0)

Sestava: (hokejové střídání)
Burián – Kejha, Počepický, Čejda, Plachý, Žirovnický, Čapek, Voslář, Bartoš, M.Bláha, Machovský, Hrbek, Kopp, Kouklík, Nováček

V 3.kole krajského přeboru vyšel na obě dvě mužstva volný los, a tak došlo k sehrání přípravného zápasu. Hosté hned od začátku hráli nepřiměřeně tvrdě, což našemu mužstvu vůbec nevyhovovalo, protože jsme kluky před zápasem nabádali, aby si v klidu zahráli fotbal a nějakých zbytečných faulů se vyvarovali. První poločas byl docela vyrovnaný, ale do větších šancí jsme se dostali my. V 32.minutě se do dobré příležitosti prodral J.Plachý, ale mířil těsně vedle. V 36.minutě podobná situace, ale tentokrát zakončoval A.Čapek.  Těsně před poločasem mohl jít do vedení i soupeř, ale M.Počepický na poslední chvíli unikajícího hráče dokázal doběhnout a zastavit. O přestávce jsme se snažili kluky uklidnit, aby se soustředili dál hlavně na fotbal a nesnažili se přizpůsobit destruktivnímu stylu soupeře. Bohužel situace na hřišti byla úplně jiná, většina kluků začala míč pouze odkopávat a téměř skoro každý souboj z obou dvou stran se zbytečně dohrával. V 46.minutě se Vlašim střelou na zadní tyč ujala vedení 0:1. V 48.minutě mohl rychle odpovědět T.Nováček, ale mířil těsně vedle.  Od této chvíle bohužel už hrál prakticky jen soupeř, nám se přestalo dařit úplně všechno. Výsledkem toho byly další čtyři góly v naší síti a porážka 0:5.