13.Mistrovské utkání: 2.11.2013 (hř. Tatran)

Ml.dorost - Čáslav     1:2 (1:1)

G: Lhota

Dřevojan – Hofman, M.Novák, Lípa, Slunečko – J.Novák, M.Procházka, Lhota, T.Procházka – Míka, Rataj

Stířdali: Vlásek, Květ, Jankovský, Hrubý

O první výhru po dlouhé době jsme se tentokrát pokoušeli na domácím hřišti proti týmu z Čáslavi. Podle tabulkového postavení se mělo jedno o vyrovnané utkání, v kterém byli hosté, na základě aktuální formy, mírným favoritem. Vstup do utkání se nám vydařil a prvních pět minut se hrálo prakticky pouze na polovině soupeře. Bohužel v 7.minutě se Čáslav poprvé dostala na dostřel naší branky a s přispěním našeho gólmana vstřelila vedoucí branku – 0:1. Naprosto zbytečná chyba, z které jsme se oklepávali skoro celý poločas. V dalších minutách už byla hra vyrovnaná. Ve 14.minutě nám pomohlo štěstí, protože míč vystřelený jedním z hostujících útočníků se zastavil o břevno. B 18.minutě podnikl pěkné sólo T.Procházka, ale bohužel celou akci zakončil nepřesnou přihrávkou. V 30.minutě hlavičkoval po rohu M.Novák a míč skončil těsně vedle. V 35.minutě se nám podařilo vyrovnat, když se poprvé v sezóně trefil střelou k tyči J.Lhota – 1:1. V 41.minutě nebezpečně vystřelil M.Procházka. Ve 47.minutě přichází další zbytečná branka v naší síti, když nejdříve špatně řeší rozehrávku na středu hřiště J.Novák a následně už situaci nezachránil ani V.Lípa, který situaci také špatně vyhodnotil – 1:2. V 56.minutě se ještě v nadějné situaci objevuje D.Míka, ale v záklonu se mu nedaří přesně zakončit. Závěr utkání už příliš zajímavého nenabídl a utkání skončilo naší těsnou, ale zbytečnou prohrou 1:2. Výsledek je zklamáním, protože v utkání jsme si vytvořili několik dobrých příležitostí a předvedli mnoho dobrých akcí, ale chyběla přesnost v rozhodující fázi (finální přihrávka, zakončení) a naopak vlastními chybami jsme soupeři darovali oba dva góly.

P.S.: Z poznámek co psal „Cigi“ jsem nebyl schopný napsat podrobnější komentář:D