6.Mistrovské utkání: 4.9.2013 (hř. Tatran)

Ml.dorost – Brandýs-Boleslav     4:0 (2:0)

G: Hrubý 4

Dřevojan – Štemberk (50.Slunečko), Krotil (23.Hofman), J.Novák, Míka – Špaček (50.Sirotek), Stibor (41.M.Novák), Lhota, T.Procházka – Hrubý, Jonuzi (25.Pešek)

Stejně jako s Kutnou Horou, tak i tento zápas jsme si předehrávali z důvodu zájezdu místního gymnázia do Itálie (cca 16 hráčů z dorostů). I když ani v tomto náhradním termínu jsme nebyli nakonec zdaleka kompletní, tak jsme na tom byli určitě lépe než soupeř, kterému údajně  chybělo velké množství hráčů. V naší sestavě tentokrát také došlo na několik změn a příležitost zahrát si v základní sestavě dostali další hráči. Výsledky Brandýsa zatím nebyly vůbec špatné, ale do utkání jsme šli s jasným cílem pokusit se vyhrát a na nějakou dobu se dostat do čela tabulky. Brandýs se jako tradičně prezentoval dobrou obranou, a tak se jednalo o utkání, kde příliš brankových šancí nebylo. Po celý zápas jsme ovšem byli o něco aktivnějším mužstvem, k čemuž určitě přispěl dobrý začátek, když hned ve 3.minutě využil J.Hrubý chybu v rozehrávce hostů a poslal nás do vedení 1:0. V 15.minutě přidal stejný hráč druhou branku, když ho do samostatného úniku poslal F.Stibor – 2:0. V 20.minutě zahrozil Brandýs, když nastřelil tyčku. V 37.minutě ještě nebezpečně střílel F.Stibor. Hned po zahájení druhé části poslal do samostatného úniku D.Míku velice aktivní J.Hrubý, ale Dan bohužel v rozhodující chvíli neudržel rovnováhu a upadl.  V 48.minutě si oba dva hráči role vyměnily, ale tentokrát už zakončení J.Hrubého znamenalo vedení 3:0. V 60.minutě dostal ideální pas do běhu od J.Lhoty opět J.Hrubý a svým čtvrtým gólem upravil na konečných 4:0. V 78.minutě ještě tentýž hráč nebezpečně střílel, ale brankář vyrazil na roh. Po dobrém výkonu jsme zaslouženě vyhráli a zmínku stojí také nula na straně obdržených branek, což se nám letos ještě nepovedlo. Naším nejlepší hráčem byl tentokrát jednoznačně střelec všech branek Jan Hrubý.