Dublovice/Sedlčany "B" - D.Hbity/Zduchovice 6:1 (1:1)

17.Mistrovské utkání: 24.5.2015 (hř. Dublovice)

Dublovice/Sedlčany “B“ – D.Hbity/Zduchovice    6:1 (1:1)

G: Tomášek 2, Lhota, Delijannis, Hofman, J.Novák

Jankovský – Kejha, Kopka, Pešička, Pešek – Delijannis, Lhota, Hofman, Vybíral – Tomášek, J.Novák

střídali hokejově: Demen, Šebek

Den před utkáním jsme museli řešit problém s nedostatkem hráčů, ale nakonec se podařilo dát mužstvo dohromady a nastoupili jsme v dobré sestavě. Od úvodu byla na hřišti naše jasná herní převaha, když se nám dařilo přesně kombinovat a dostávat se do zakončení. Bohužel nejdříve jsme kombinovali až zbytečně moc a následně, když se začalo střílet, tak většina míčů končila vedle nebo nad brankou. Skóre, tak nakonec v první části otevřeli hosté, kteří využili ve 13.minutě jeden z brejků – 0:1. Za nás srovnal v 19.minutě pěknou střelou z trestného kopu J.Lhota – 1:1. Bohužel mnoho dalších šancí už zůstalo do poločasu nevyužito a poločas skončil 1:1. V druhé časti jsme chtěli pokračovat v herní převaze a věřili jsme, že z toho přijdou i další branky. Tento předpoklad se naplnil, protože hosté už se prakticky na nic nezmohli a my jsme si naopak vytvořili mnoho příležitostí. Postupně jsme ještě přidali pět branek. V 48.minutě N.Delijannis – 2:1. V 62.minutě L.Tomášek – 3:1. V 75.minutě F.Hofman – 4:1. V 85.minutě J.Novák 5:1 a v 86.minutě uzavřel skóre na konečných 6:1 L.Tomášek. Kluci v tomto zápase až chvilkové polevení předvedli dobrý výkon a po zásluze jsme jasně zvítězili.