Dublovice/Sedlčany "B" - D.Dušníky 8:1 (2:1)

12.Mistrovské utkání: 11.4.2015 (hř. Dublovice)

Dublovice/Sedlčany “B“ – D.Dušníky   8:1 (2:1)

G: Míka 2, Demen 2, Novák 2, Tomášek, Pešička

Jankovský – Nejedlý, P.Procházka, Pešička, Kopka – Delijannis, Pešek, Novák, Vybíral –  Míka, Tomášek

střídali hokejově: Vlk, Šebek, Demen

V prvním jarním domácím zápase jsme hráli proti D.Dušníkům, které jsme na podzim dvakrát porazili. I tentokrát jsme tedy byli velkým favoritem. Hosté dokonce přijeli s pouze deseti hráči, což se ovšem ukázalo jako problém, protože kluci zápas totálně podcenili a mysleli si, že to půjde samo. V úvodu utkání byl dokonce soupeř lepší a daleko nebezpečnější, když se mu dařilo nás přehrávat. Z naší strany to bylo jedno velké trápení, které prakticky trvalo až do konce a nebýt dalších zranění v hostujícím týmu, tak by výsledek byl daleko těsnější. V 20.minutě se nám podařila první a na dlouho jediná kombinační akce a bylo z toho vedení 1:0 (L.Tomášek). V 30.minutě hosté využili rychlého brejku a dočkali se zaslouženého vyrovnání. Když už se zdálo, že poločas skončí nerozhodně, tak se z trestného kopu trefil J.Novák – 2:1. Do druhé části jsme chtěli vstoupit daleko lépe a více se soustředit na přihrávku. Bohužel naše hra stále nebyla dobrá, ale s přibývající únavou oslabeného soupeře se nám tu a tam podařila nějaká slušná akce. V 55.minutě zvýšil na 3:1 D.Míka a tím definitivně zlomil odpor soupeře. Dalších pět branek padlo až v závěrečné dvacetiminutovce, kdy D.Dušníky dohrávali v devíti a nakonec dokonce pouze v 8 hráčích…

Po tomto zápase nemá cenu nějak zvlášť chválit, protože si dovolím tvrdit, že se jednalo o náš nejhorší výkon v sezóně.