D.Hbity/Zduchovice - Dublovice/Sedlčany "B" 2:1 (1:0)

13.Mistrovské utkání: 19.4.2015 (hř. D.Hbity)

D.Hbity/Zduchovice – Dublovice/Sedlčany “B“  2:1 (1:0)

G: Delijannis

Šebek – Kejha, Kopka, Pešička, Hofman – Delijannis, Pešek, Lhota, Vybíral –  Demen, T.Procházka

střídal hokejově: Novák

Do zápasu jsme šli oproti minulému utkání v dost pozměněné sestavě, ale rozhodně se nedá říci v oslabené. Velkým problémem byla akorát neomluvená absence brankáře. Bohužel někteří kluci opět nezvládli přístup k životosprávě a ani samotné rozcvičení a příprava na utkání nestála za nic. Od úvodu utkání byla jasná taktika domácího týmu, který převážně pouze nakopával dlouhé míče na rychlé útočníky. My jsme se chtěli soupeře pokusit přehrát fotbalovostí. Tento záměr se nám i přes značné nepřesnosti dařil a dokázali jsme si vytvořit několik vyložených příležitostí. Bohužel byl to pouze soupeř, který se v první části dokázal prosadit gólově, když už v 10.minutě nehlídaný hráč využil zaváhání našeho náhradního brankáře a dal na 1:0. Ve zbytku první půle už se pouze naší hráči předháněli v tom, kdo spálí větší šanci, protože některá naše řešení těchto situací byla neuvěřitelná. Do druhé části jsme šli přesto optimističtí, protože jsme doufali, že domácí tento náš tlak nemůžou vydržet. Skutečnost ale byla jiná, protože naše hra už se zdaleka tolik nedařila a ani těch brankových příležitostí už tolik nebylo. A tak to byl naopak opět soupeř, který střelou zblízka po zaváhání naší obrany zvýšil na 2:0. Do konce zápasu už se nám podařilo střelou N.Delijannise pouze snížit na konečných 2:1 a z D.Hbit jsme odjeli s nečekanou porážkou, o kterou si ovšem někteří kluci svým špatným přístupem koledovali už dopředu.