D.Hbity/Zduchovice - Dublov./Sedlč."B" 6:2 (2:1)

4.Mistrovské utkání: 21.9.2014 (hř. Dolní Hbity)

D.Hbity/Zduchovice – Dublov./Sedlč.“B“  6:2 (2:1)

G: Demen, J.Novák

Sestava:
Chalupecký – Nejedlý, P.Procházka, Pešek, Kopka – Vybíral, Janda, Jankovský, Kovárna – J.Novák, Demen

střídali hokejově: Vlk, Šach, Křížek

Dalším kolem pokračoval i okresní přebor dorostu a naše „B“ hrálo na půdě jednoho z favoritů soutěže, v Dolních Hbitech. Stejně jako minulý týden fotbalu nepřálo počasí a hráči museli bojovat s velmi měkkým terénem. První poločas přinesl celkem vyrovnaný fotbal, kdy jsme se nejdříve ujali vedení, ale domácím se podařilo do půlky otočit stav. Výsledek mohl ovšem vypadat jinak, protože jsme zahodili několik velkých šancí.  I začátek druhého poločasu byl z naší strany dobrý, a dokonce se podařilo vyrovnat na 2:2.  Bohužel potom přišla nepovedená čtvrthodina, v které jsme inkasovali tři branky.  V samotném závěru se domácí prosadili ještě jednou a připsali si vítězství 6:2. Povzbuzující je fakt, že se našemu mužstvu dařilo dlouho držet krok s daleko staršími hráči domácích a dokázalo si vytvořit dostatek brankových příležitostí. V příštím zápase bychom  se také měli zaměřit více na disciplínu, protože jsme dostali několik žlutých karet za zbytečné řeči.

Příští zápase se hraje v neděli 28.9. v Narysově a opět bude potřeba, aby někdo z rodičů pomohl s dopravou.