Březnice – Dublovice/Sedlčany “B“ 5:1 (2:0)

6.Mistrovské utkání: 4.10.2014 (hř. Březnice)

Březnice – Dublovice/Sedlčany “B“  5:1 (2:0)

G: Souček

Sestava:
Chalupecký – Nejedlý, P.Procházka, Pešek, Kopka – Vybíral, Klíma, Míka, Plachý – J.Novák, Souček

střídal hokejově: Křížek

K utkání do Březnice odjelo „béčko“ pouze s 12 hráči (opět problém s tím, aby rodiče pomohli s dopravou) a navíc bez hlavního trenéra, protože J.Kurucz si plnil povinnosti u přípravky, kterou také trénuje. I přes všechny tyto skutečnosti se ovšem očekávalo, že by jsme se soupeřem měli odehrát minimálně vyrovnané utkání, protože v prvním kole jsme nad ním zvítězili 5:1. Bohužel kluci k zápasu přistoupili velmi nezodpovědně a od začátku to byl domácí tým, kterého bylo „plné hřiště“. Hned ve 3.minutě přišla zbytečná ztráta ve středu pole a domácí se z rychlého brejku ujali vedení 1:0. V dalším průběhu se hrálo hlavně mezi oběma vápny a bylo to spíše o bojovnosti a tvrdosti. Bohužel jsme se v tomto domácím nedokázali vyrovnat a všude jsme byli pozdě. V 39.minutě zahrával trestný kop z dálky J.Novák; jeho pokus brankář vyrazil a neujala se ani dorážka dobíhajícího T.Vybírala. V 42.minutě přišla další obrovská individuální chyba; ztráta míče a do otevřené obrany – 2:0. Do druhé části jsme si řekli, že se musíme vyvarovat zbytečných ztrát míče a hlavně výrazně přidat na bojovnosti a chuti hrát. Bohužel hned v 48.minutě přichází opět podobná situace a po další hrubé chybě dostáváme na 3:0 a aby se to nepletlo, tak v 56.minutě přichází další a už je to  4:0. V těchto chvílích se naše hra sice mírně zlepšuje a dokonce se dostáváme do několika nadějných pozic, ale prakticky nezakončíme a míč pouze vodíme kolem vápna. V 80.minutě navíc inkasujeme i nepopulárního „bůra“, když se domácí útočník prosadil ze samostatného úniku. V 86.minutě se T.Součkovi alespoň podařilo vstřelit náš čestný gól. Výkon týmu byl tentokrát dost slabý a kluci si musí uvědomit, že aby si dobře zahráli, tak pro to musí něco na hřišti dělat a né jen čekat, jestli někdo za ně míč vybojuje, nebo s k němu odrazí. Pokud bych přeci jen měl někoho pochválit z jednotlivců, tak J.Novák a J.Klímu, kteří se snažili hrát celé utkání naplno a za druhý poločas i T.Součka.