Diskuzní fórum

Datum
Vložil
Titulek

Utkání s Vlašimí

No konečně se už někdo ozval na do nebe volající nastupování starších žáků za mladší dorost! Nezbývá než vám pogratulovat ke kontumační výhře nad soupeřem, o kterém je všeobecně známo, že to občas pěkně "šulí". Konečně se někomu podařilo klepnout přes prsty klub, který staví do hry černochy. Akorát mi není jasné, proč jste dávali námitku proti startu staršího žáka za mladší dorost? Pochopil bych námitku proti startu staršího dorostence za mladší dorost. V komentáři k zápasu píšete, jak vám to ve Vlašimi šlo ztuha - nedivím se, je to poměrně dobrý fotbalový mančaft (pravda je, že člověk nikdy neví, kolik starších dorostenců v něm hraje lidově řečeno "na ksicht"). Je pravda, že výklad pravidel startu hráčů na střídavý start je poněkud nejednoznačný - za mateřský klub mohou hrát za starší kategorii a za nový klub nikoliv. Asi je to tak, vaše námitka proti startu staršího žáka za mladší dorost byla opravdu k věci. Navíc v soutěži mladšího dorostu, kde opravdu o nic nejde. Akorát, že jste prohráli 1 : 9, tak jste z toho udělali 3 : 0. Protože za dorost hrál starší žák. Uvědomujete si, že budete celému kraji k smíchu? Je mi to opravdu dost trapné napsat, ale pro mě jste obyčejní uplakánci a ubožáci, kteří neunesou porážku od týmu, ve kterém hraje starší žák (strašlivě se ovšem provinil - má totiž žlutou registračku za Vlašim).

Při pohledu na zápis DK SKFS z 18. dubna vám jakožto průkopníkům za čistotu fotbalu jistě poděkuje celá řada fotbalových klubů. Předpokládejme, že alespoň většina vybraných peněz za pokuty se jim částečně vrátí ve formě nových sítí na brankách, fungl nových balónů třeba pro žákovské kategorie, i nějaké to nové hřiště by se někde mohlo vybudovat.

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.